Kariyer Testi

KENDİNİZİ TANIMAK, HIZLI VE TAM ÖĞRENMEK İSTEMEZ MİSİNİZ?

İLKADIM Birey Tanıma Envanteri ile Öğrenme Stilinizi, Kişilik Özelliklerinizi, Baskın Zeka Türünüzü, Alan Yeteneğinizi ve Mesleki Yöneliminizi öğrenebilir, varsa Çalışma Davranışınızdaki sorunları görebilirsiniz.

Birey olarak kendinizi tanıma ve becerilerinizi ortaya çıkarma noktasında kolay uygulanabilir, geçerlik ve güvenirlik düzeyi kabul edilmiş, bilimsel bir analiz olan İLKADIM Birey Tanıma Envanteri’nin uygulanmasının sonrasında hazırlanan rapor sonucunda;

Kişilik özelliğinizin ne olduğunu bilecek ve buna bağlı olarak davranışlarınızı düzenleyebileceksiniz.
Nasıl öğrendiğini bilecek ve öğrenme süreciniz hızlanarak, başarınız artacaktır.
Bilgiyi öğrenme sürecinde kendinden emin olarak öğretmenlerinizi yönlendirebileceksiniz. Müfredatın işlenmesinde sürece katılımcı, bilinçli bir birey olacaksınız.
Çalışma Alışkanlığınızın ne olduğunu görerek, bu duruma göre kendinizi disipline edebileceksiniz. Dolayısıyla çalışma alışkanlıklarınızda ortaya çıkan sorunlar belirlenecek ve iyileştirmeye yönelik uygulamalar tavsiye edilecektir.
Çoklu Zeka özellikleriniz ortaya koyularak baskın zeka türünüz belirlenecektir ve buna bağlı olarak mesleki yönelim sürecinde objektif veriler üzerinden yönlendirme gerçekleştirilecektir.
Alan Yeteneğiniz ve Mesleki İlginiz belirleneceğinden, yanlış alanlara yönelmeniz engellenecektir.
Çok değerli eğitim bilimcileri ile oluşturulmuş, en gelişmiş bilişim teknolojilerinin kullanıldığı, “İLKADIM Birey Tanıma Envanterimizi” kurumunuzda uygulamayı diler, birlikte çalışmaktan büyük memnuniyet duyacağımızı belirtiriz.

Arkadaşlarınla Paylaş